Poland Blog

All Blogs
View Group

Nowy lider oddziału / New chapter leader
Posted by Unknown
Friday, September 02, 2016 04:35

Dzień dobry

Od kilku dni jestem liderem polskiego oddziału Vivit. Z jedenj strony to zaszczyt i radość ale z drugiej, to troska czy na pewno uda się Was "rozruszać" do działania...

Nie będę bardzo odkrywczy, jeśli powiem, że dzieje się wiele. Na pewno śledzicie wydarzenia związane z firmą HP i zmiany które zachodzą w tej organizacji. Na pewno śledzicie też zmiany, które pojawiają się na rynku IT: zarówno te organizacyjne jak i technologiczne. Ale ja chciałem Was zaprosić do kolejnej zmiany: podzielenia się wiedzą, doświadczeniem, trudnościami dnia codziennego.
Myślę, że możliwości jest wiele: znane wszystkim webexy, udział w prezentacjach SIG, konferencje HPE i/lub partnerów. Proponuję spotkania przy kawie - mniej oficjalne dyskusje bez prezentacji. Można by zaprosić managerów produktowych lub konsultantów HPE, którzy powiedzieliby o nowościach i obecnych wyzwaniach nad którymi pracują.
Wreszcie, tak sobie myślę, że można by spróbować uwolnić Wasz potencjał poprzez prezentacje wdrożeń, rozwiązań, których używacie na co dzień i lekcji/doświadczeń, które zyskaliście w czasie projektu.

No cóż, spróbujmy...

pozdrawiam, Witold Rorot

PS, jeśli ktoś czuje nadmiar energii, to proszę o współ - liderowanie. Jest chętny/a ?


Calendar
More
No events scheduled

Blogs
More
February 26, 16:15 PM

February 09, 23:21 PM

February 09, 21:59 PM

February 09, 21:39 PM